0

Pościg związany z coraz to bardziej bezramkowymi smartfonami cały czas trwa w najlepsze. Jakiś czas temu do niego dołączył gigant z Cupertino, który zaprezentował światu iPhone’a X. Jako pierwszy ten model miał tzw. notcha – wcięcie w ekranie. Notabene ten drobny element designu urządzenia mocno zmienił branżę urządzeń działających pod kontrolą systemu sygnowanego zielonego robocika. Notch podzielił użytkowników, na tych którzy ten element uwielbia, a także tych którzy go nienawidzą. Teraz producenci sprzętu mobilnego chcą iść nieco inną drogą szukając lepszych rozwiązań i możliwe, że już niedługo Lenovo znajdzie remedium na ten problem.

Właśnie w internecie pojawiło się oficjalne zdjęcie nowego telefonu chińskiego producenta. Wskazuje na to, że pozbawiony będzie on notcha, ale jak sami zresztą widzicie grafika przedstawia około 1/4 całego telefonu. Możliwe, że Chińczycy zastosowali niesymetryczne wcięcie, bowiem gdzieś musi upchnąć między innymi głośnik do rozmów, przedni obiektyw aparatu czy zestaw czujników. Część z tych rzeczy jeszcze można umieścić w samej krawędzi, jednak reszty już zdecydowanie nie. Wszystkie wątpliwości zostaną rozwiązanie za nieco ponad miesiąc, dokładniej mówiąc 14 czerwca.

Liczę, że Lenovo podciągnie się trochę jeśli chodzi o wyścig na najbardziej bezramkowego smartfona, bowiem do tej pory próżno szukać w portfolio Chińczyków bezramkowca z prawdziwego zdarzenia.

Źródło: pocketnow.com

Jeszcze lepsza synchronizacja telefonu z komputerem?

Wcześniejszy wpis

Samsung szykuje nowości z linii J

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android