Fortnite już wkrótce na Androidzie?

0
fortnite

Fani mobilnej rozgrywki od dłuższego czasu wyczekują aktualnie chyba najpopularniejszej gry na świecie – Fortnie. Gracze, którzy zakochali się w typie rozgrywki battle royale już od pewnego czasu mogą w pełni się cieszyć z mobilnej wersji Playerunknown’s Battlegrounds. Swoją drogą konwersja przygotowana przez twórców na Androida i iOS jest najwyższej jakości i tak na dobrą sprawę jest dopiero na samym początku swojej kariery. Jednak dopiero Fortnite w wersji na system sygnowany zielonym robocikiem ma pokazać pazur.

Nie wszyscy mobilni gracze są pokrzywdzeni jeśli chodzi o grę na swoich telefonach. Fortnite już od pewnego czasu jest dostępny na urządzeniach sygnowanych logiem nadgryzionego jabłuszka i święci tam prawdziwe tryumfy (nie szczególnie to zaskakuje przy tak dużej popularności wersji na PC i duże konsole) zarabiając grube miliony. W przypadku Androida niestety jeszcze trzeba będzie chwilę poczekać, lecz na to wygląda że coraz mniej. Plotki mówią, że Ci najbardziej znani YouTuberzy, którzy na co dzień grywają w Fortnite otrzymali dostęp do wersji beta na Androida.

Jak na razie są to jedynie plotki, jednak myślę że na finalną wersję Fortnite na zielonego robocika przyjdzie nam chwilę poczekać, ale z całą pewnością będzie warto. A Wy czekacie na produkcję Epic Games na smartfony?

Źródło: phonearena.com