5 kolejnych smartfonów Huawei’a otrzyma Androida Oreo

0
android oreo

Urządzeń sygnowanych logiem chińskiego producenta cały czas przybywa, tak na dobrą sprawę pod dwiema markami Chińczycy co rusz przedstawiają światu nowe telefony. Jednak na szczęście dla samych użytkowników Huawei nie zapomina o tych nieco starszych smartfonach i w miarę regularnie je aktualizuje, a posiadacze pięciu kolejnych modeli wkrótce będą mogli się w pełni cieszyć z łatki do Androida Oreo 8.0.

Aktualizację do najnowszej werjsi systemu sygnowanego zielonym robocikiem już otrzymały między innymi modele Huawei Mate 10 Lite, a także Honor 8. Jednak już niedalekiej przyszłości update otrzymają kolejne smartfony Huawei Mate 8, Huawei P9, a także z submarki chińskiego producentaHonor Note 8 oraz Honor 6X.  Jak na razie na wcześniej wspomniane przeze mnie urządzenia pojawiła się jedynie wersja testowa Androida Oreo, jednak to już pierwszy poważny krok do wydania finalnej wersji aktualizacji.

Jak na razie nie jesteśmy w stanie stwierdzić kiedy finalne wersje oprogramowania trafią na poszczególne modele, ale najpewniej trzeba będzie poczekać kilka dobrych tygodni zanim wszystkie przejdą odpowiednie testy. Czy na powyższej liście znajdują się Wasze urządzenia. Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: gsmarena.com