chipset Exynos 7 Octa 7870

Składany telefon od Samsunga już na MWC 2019?

W przyszłym roku koreański producent ma przygotować dla nas kilka ciekawych premier. Będziemy mogli poznać oficjalnie jubileuszową edycję flagowca czyli Samsunga Galaxy S10 bądź po prostu Galaxy X, jednak widać na to, że Koreańczycy mają w zanadrzu zdecydowanie więcej premier.

Mówi się już od dłuższego czasu, że czołowi producenci sprzętu mobilnego tworzą w zaciszu swoich laboratoriów składane smartfony, zapewne takie projekty ma chociażby Huawei czy Samsung i właśnie ten drugi szykuje dla nas w kolejnym roku pewną niespodziankę. Prócz flagowca możliwe, że otrzymamy również właśnie składany telefon. Według przecieków Samsunga  Galaxy X będziemy mogli poznać już na początku przyszłego roku czyli na targach CES 2019, dzięki czemu zwolni się kolejna duża impreza – Mobile World Congress 2019 i właśnie na niej mamy poznać oficjalnie pierwszy składany telefon. Co prawda będzie on dostępny w mocno limitowej liczbie egzemplarzy. Samsung wybada odpowiednio rynek i dopiero wówczas gdy urządzenie tego rodzaju znajdzie swój grunt Koreańczycy zdecydują się zwiększenie dostępności nowego telefonu.

Jak na razie o nadchodzącym telefonie Samsunga nie wiele zbyt poza tym, że jest projektowany i cały czas udoskonalany. Czyżbyśmy po wielu latach w końcu otrzymali rewolucję w rynku mobilnych technologii? Zobaczymy za niespełna rok czy plotki staną się prawdą.

Źródło: gsmarena.com

More Stories
Samsung Galaxy S20 Series
Samsung rozpoczął aktualizację dla Galaxy S20 do One UI 2.5