xiaomi mi 7

Poznaliśmy cenę Xiaomi Mi 7 i pełną specyfikację?

Fani mobilnych technologii czekają na premierę najnowsza flagowca od chińskiego producenta już od pewnego czasu. Debiut Xiaomi Mi 7 przeciąga się już od kilku dobrych tygodni, ale widać, że wszystko zbliża się ku dobremu, bowiem mówi się, że oficjalnie urządzenie zostanie zaprezentowane już 23 maja bieżącego roku. Teraz mamy dla Was sporo nowych informacji związanych z najmocniejszym smartfonem od Xiaomi, bowiem na krótką chwilę pojawił się on w oficjalnym sklepie Xiaomi.

xiaomi mi 7 sklep

Pierwsza podstawową informacją, którą otrzymaliśmy to cena urządzenia. Tutaj już na wstępie mogę uspokoić, wcześniejsze przecieki mówiące, że Xiaomi Mi 7 będzie znacznie droższy od poprzedniej generacji można włożyć w między bajki. Na szczęście podstawowa wersja została wyceniona na 2799 juanów czyli 440 dolarów amerykańskich, czyli cena jest tylko nieznacznie wyższa niż poprzednika, za wersję z 128 GB pamięci wewnętrznej zapłacimy 3299 juanów czyli około 520 dolarów. W przypadku specyfikacji w sumie nie ma większej niespodzianki. Telefon będzie działał pod kontrolą najmocniejszego układu Qualcomma czyli Snapdragon 845 wraz z 6 GB pamięci operacyjnej RAM i w zależności od wersji 64 GB lub 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Dodatkowo zostało potwierdzone kilka rzeczy. Ekran będzie miał charakterystyczne wcięcie tzw. notch, po drugie mamy czytnik linii papilarnych wbudowany pod wyświetlaczem i po trzecie otrzymamy podwójny główny aparat, którego obiektywy są ustawione wertykalnie. Najpewniej otrzymamy w tym wypadku rozwiązanie podobne do tego znanego z Xiaomi Mi 2S. Z opisu jaki pojawił się na stronie dodatkowo otrzymamy coś na wzór Face ID.

Jeśli wszystkie powyższe informacje są prawdziwe to szykuje się naprawdę mocna konkurencja. Będzie to najtańszy flagowiec z tak mocnymi bebeszkami, a dodając do tego jeszcze ulepszony aparat Xiaomi Mi 7 będzie hitem.

Źródło: pocketnow.com