Oficjalna zapowiedź HTC U12+?

Na oficjalnym twitterze HTC pojawiło się tajemnicze zdjęcie z datą – 23 maja i interesującym podpisem. W wolnym tłumaczeniu – “Nadchodzi. Telefon, który jest czymś więcej niż sumą podzespołów”

HTC U12+

Zamiast zewnętrznego wyglądu… wnętrze?

HTC wybrało bardzo ciekawy sposób na zapowiedzenie tego wydarzenia, zdjęcie załączone do tweeta pokazuje większość podzespołów nowego urządzenia. W górnej części zdjęcia widzimy dwie małe kamerki – zapewne są to aparaty przednie. Spekuluje się, że obydwa będą miały 8 Mpx i będą wspierane przez optyczną stabilizację obrazu. Nad trójką a także pod ósemką znajdują się zaś dwie większe matryce – jedna 12 Mpx zaś druga 16 Mpx z przesłoną f/1,5. Aparat główny również będzie wyposażony w optyczną stabilizację obrazu. Będzie on również wspierany przez technologię UltraPixel. Po lewej stronie widnieje hybrydowy slot SIM. Brak mini-jacka nie powinien nikogo dziwić. W centralnej części możemy zobaczyć płytę główną – znajdziemy na niej Snapdragona 845 wraz z 6/8 GB RAMu i 64/128 GB pamięci wbudowanej. Wyświetlacz, którego brakuje na grafice będzie miał wymiary 5,5 cala z rozdzielczością QHD+. Prawdopodobna pojemność baterii to około 3,500 mAh.

HTC U12+

Czyżby U12+?

Jedynym logicznym wytłumaczeniem tego tweeta jest zbliżająca się premiera flagowego modelu tajwańskiej firmy. Miejmy nadzieję, że nowe urządzenie odwróci złą passę HTC i pomoże marce wrócić na szczyt.

Źródło: Twitter HTC

More Stories
NFC nie tylko do obsługi mikropłatności