Wkrótce poznamy bezpośredniego konkurenta serii Galaxy Note?

0
lg g6 logo

W ubiegłym roku koreański producent zaprezentował światu oficjalnie już ósmą generację swoich urządzeń (tak na dobrą sprawę siódmą, ze względu na szybki przeskok jednej z cyfr). Przez te kilka lat jak nowe urządzenia Samsunga z dużym ekranem i rysikiem S-Pen pojawiają się na rynku trudno znaleźć bezpośredniego konkurenta dla serii Galaxy Note. Czyżby sytuacja miała ulec zmianie w najbliższej przyszłości? Możliwe, że tak, choć jak na razie informacje, które pojawiły się w zachodnich portalach technologicznych mówią o bardzo wczesnej fazie wdrażania nowe linii urządzeń od innego koreańskiego producenta – LG.

Koreańczycy właśnie teraz zastrzegli nazwę Q Note, która może być linią urządzeń, które będą wyposażone w inteligentny rysik. Cóż jak na razie tak na dobrą sprawę nie wiemy nic więcej, ale możliwe, że w najbliższej przyszłości pojawiają się kolejne informacje przeciekowe, które uchylą rąbka tajemnicy odnośnie linii Q Note.

Myślę, że dla Samsunga mogłaby to być naprawdę bardzo dobra konkurencja, tym bardziej, że podobnego rozwiązania na rynku mobilnych technologii próżno szukać jeśli chodzi o urządzenia działające pod kontrolą systemu sygnowanego zielonym robocikiem.

Źródło: phonearena.com