Szef Xiaomi przypadkowo ujawnił Mi Band 3?

0
xiaomi

Nie tak dawno odbyła się oficjalna konferencja Xiaomi na której to chiński producent zaprezentował telefon stworzony z myślą o graczach. O nim samym pisaliśmy już niejednokrotnie na łamach MobileWorld24.pl i tak właściwie przed premierą urządzenia wiedzieliśmy o nim praktycznie wszystko. Jednak spostrzegawcze oko fanów dostrzegło na ręce szefa Xiaomi nowego smartbanda. Oczywiście nie wiemy dokładnie co to za urządzenie, ale wszystko wskazuje na to, że to długo oczekiwany Xiaomi Mi Band 3.

xiaomi mi band 3

Ze zdjęcia możemy wywnioskować kilka elementów. Po pierwsze wyświetlacz wydaje się zaokrąglony na rogach, co do samych gabarytów trudno orzec czy coś się w tym kontekście zmieniło. Wydaje się, że jeśli są różnice są naprawdę niewielkie. Nadal mamy charakterystyczny przycisk pod wyświetlaczem. Jeśli chodzi o część związaną ze zdjęciem i odkrywaniem kart niestety więcej się nie jesteśmy w stanie z nich wyciągnąć. Wcześniej otrzymaliśmy plotki, że najnowszy smartband od Xiaomi zadebiutuje na rynku jeszcze w bieżącym roku. Liczę, że tak się stanie i faktycznie poznamy Xiaomi Mi Band 3, bowiem od premiery poprzednika minęło nieco czasu i technologia zauważalnie poszła do przodu.

Dajcie znać jakich Wy nowości oczekujecie od najnowszego urządzenia Xioami? Jakie nowości ma mieć Xiaomi Mi Band 3? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: phonearena.com