moto logo

Moto G6 Plus jednak ze Snapdragonem 660?

O najnowszych modelach sygnowanych logiem Moto pisaliśmy jakiś czas temu, jednak nie były to pełne informacje, związane z nowościami od tego producenta. Pierwsze przecieki związane z Moto G6 Plus mówiły w ogóle o innym układzie, który będzie sercem najnowszego urządzenia.

Według danych, które pojawiły się w jednym z benchmarków sugerują, że jednak Moto G6 Plus będzie napędzana bardzo solidnym układem – Qualcomma Snapdragonem 660. Co prawda nie jest to układ z najwyższej półki, jednak w tej średniej plasuje się na najwyższym możliwym miejscu i bez problemu wyprzeda inne konkurencyjne układy w tej grupie. Wcześniejsza wersja czyli Snapdragon 630 jest mimo wszystko zauważalnie gorszy od 660. Pełna specyfikacja urządzenia nie uległa już większym zmianom, mamy do dyspozycji 4 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 32 GB lub 64 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Do tego dochodzi jeszcze blisko 6 calowy wyświetlacz jak przystało na dzisiejszą modłę w proporcjach 18:9. Pracuje w maksymalnej rozdzielczości Full HD+, a także podwójny główny obiektyw 12 Mpx oraz 5 Mpx i bateria o pojemności 3200 mAh.

Jak sami widzicie specyfikacja najnowszego urządzenia od Motoroli nie jest powalająca, ale dzięki ostatnim modyfikacjom zdecydowanie prezentuje się lepiej. Snapdragon 660 w testach wcześniej był naprawdę wydajny i niewiele ustępował ówczesnym flagowym rozwiązaniom. W sumie jedyną niewiadomą w tym momencie jest cena urządzenia. Jeśli zostanie dobrze wyceniony Moto G6 Plus może być hitem sprzedażowym. Myślę, że podobnie jak pozostałe urządzenia koszt tego modelu w mocniejszej wersji będzie oscylować w granicy 1500-1700 zł.

Źródło: pocketnow.com

More Stories
Galaxy_Xcover3_low_battery_alert
Nadchodzi krok w przód w świecie akumulatorów!