Pierwsze informacje na temat LG V35 ThinQ

0
LG K10 (2017)

Za niecałe trzy tygodnie oficjalnie poznamy LG G7 ThinQ, urządzenie, które ma być swego rodzaju nowym otwarciem dla koreańskiego producenta. Jednak już teraz pojawiają się pierwsze przecieki związane z innym smartfonem Koreańczyków mianowicie linii LG V. Co prawda już na części rynków jest dostępny model pod nazwą LG V35, lecz tutaj mowa o jednostce, która jest prawdziwym następcą LG V30, a nie tylko odświeżonym modelem – LG V35 ThinQ.

Po pierwsze podobnie jak w przypadku LG G7 ThinQ przyszły model LG będzie bazował na sztucznej inteligencji. Pod tym względem na razie nie wiadomo nic więcej niż o ogólnych informacjach czyli lepiej zintegrowany z asystentem głosowym, rozpoznawanie obiektów itd. Zobaczymy, czy do tego czasu zostanie znaczniej bardziej rozbudowana ta część telefonu. Dostaniemy również 6 calowy wyświetlacz typu OLED, tym razem bez charakterystycznego notcha, który został nienawidzony przez wielu użytkowników. Podobnie jak w pozostałych telefonach koreańskiego producenta tak i tutaj mamy podwójny aparat 2×16 Mpx. Reszta specyfikacji raczej nie wykracza poza standardy aktualnych flagowców. Najpewniej otrzymamy Snapdragona 845, do tego dochodzi 6 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Nie wiemy dokładnie jak będzie wyglądać sprawa z baterią, jednak myślę że jej pojemność będzie oscylować w granicy około 3000 – 3500 mAh.

Jak sami widzicie następca LG V30 nie szykuje się na istną rewolucję. Najpewniej nie dostaniemy drugiego ekranu (tego już nie było w przypadku poprzednika), a sama specyfikacja wydaje się standardem wśród tej klasy urządzeń. Liczę, że sztuczna inteligencja zaprzęgnięta do tego modelu znacznie uatrakcyjni ten LG V35 ThinQ. Czas pokaże, ale zapewne do oficjalnej prezentacji będziemy musieli poczekać około pół roku.

Źródło: pocketnow.com