0

O najnowszym flagowcu koreańskiego producenta pisaliśmy już niejednokrotnie na łamach MobileWorld24.pl. Sporo zawirowań pojawiło się wokół tego modelu, mówiło się że telefon pojawi się z poślizgiem, nie zadebiutuje pod nazwą LG G7 itd. Zmian wokół tego flagowca było sporo, ale widać, że finalnie model ten poznamy już niedługo – LG G7 ThinQ.

Według najnowszych plotek LG G7 ThinQ zostanie zaprezentowany już 2 maja w Nowym Jorku. Czyli tak na dobrą sprawę, za niespełna trzy tygodnie poznamy oficjalnie poznamy flagowca koreańskiego producenta. Ostatnie informacje przeciekowe wskazywały na jeszcze jedną rzecz – telefon ma pojawić się już na starcie w pięciu wersjach kolorystycznych – czarnej, szarym, niebieskiej, różowej oraz matowy niebieski. Reszta specyfikacji raczej nie powinna nikogo zadziwiać Snapdragon 845, 4 GB lub 6 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 64 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Do tego dojdzie podwójny aparat jeden o jasności f/1.5 oraz drugi szerokokątny. LG podobnie jak pozostali producenci stara się do tej swojego smartfona zaprzęgnąć również sztuczną inteligencję – najpewniej w postaci inteligentnego rozpoznawania obiektów, a także lepszego zintegrowania z asystentem głosowym. Jak sami pewnie zauważyliście LG G7 ThinQ będzie miał niesławnego notcha.

Jak na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać do 2 maja. Wówczas zostanie zaprezentowany najnowszy flagowiec Koreańczyków i wszystko będzie już jasne.

Źródło: pocketnow.com

Mol książkowy #2

Wcześniejszy wpis

HTC U12+ ciekawą alternatywą dla pozostałych flagowców?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android