Przyszłoroczne modele Galaxy A9 z zakrzywionymi wyświetlaczami

0

W ostatnim czasie kilkukrotnie pisaliśmy na temat najnowszych smartfonów z linii Galaxy A, co prawda są to modele z średniej półki cenowej, jednak myślę, że wśród szczególnie operatorów będą cieszyły się sporym zainteresowaniem. Mowa tutaj o modelu Galaxy A6 oraz jego mocniejszej wersji Galaxy A6+. Oba niebawem zostaną oficjalnie zaprezentowane i niedługo później pojawiają się na naszych rodzimych sklepowych półkach. Jednak dzisiaj mam dla Was informacje o przyszłorocznych modelach z linii Galaxy A.

Mowa tutaj o najdroższych modelach czy najprawdopodobniej Galaxy A8 (2019) czy Galaxy A9 (2019). Już wcześniej najdroższe modele z tej linii coraz bardziej przypominały flagowce koreańskiego producenta, w wygląda na to, że w 2019 roku na pierwszy rzut oka nie będą się w ogóle różnić. Według pierwszych przeciekowych informacji najmocniejsze modele z serii Galaxy A będą miały obustronnie zakrzywiony wyświetlacz. Takie posunięcie jest dosyć specyficzne ze strony Samsunga, bowiem ten bajer był dostępny tylko i wyłącznie dla najdroższych flagowych modeli. Oczywiście również pozostałymi parametrami (związanymi z ekranem) będą w znacznym stopniu niemal identyczne. Ekran to 5,8 cala, do tego ramki wokół wyświetlacza ograniczone do absolutnego minimum i proporcje 18,5:9. To wszystko sprawia, że z całą pewnością te modele nie będą należy do najtańszych rozwiązań, które znajdą się w portfolio koreańskiego producenta w przyszłym roku. Przeciekowe informacje wspominają, że telefony będą już w produkcji w czwartym kwartale bieżącego roku, jednak do sprzedaży trafią na początku 2019 roku.

Ciekaw jestem jak będzie wyglądało portfolio Samsunga za jakiś czas, czy zakrzywiony wyświetlacz stanie się swego rodzaju standardem? Czas pokaże, ale do tej pory „ficzery” zarezerwowane dla flagowców pojawiają się coraz częściej w średniopółkowych telefonach.

Źródło: pocketnow.com