Honor 10 na pierwszych zdjęciach

0
honor logo

Submarka Huawei o nazwie Honor cieszy się w Polsce coraz większym uznaniem, często bowiem za mniejsze pieniądze otrzymujemy urządzenia, które dorównują specyfikacją i wykonaniem znacznie droższym urządzeniom. Wielu potencjalnych klientów zwracała uwagę na Honor 8 czy 9, które ciężko było przebić jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Widać na to, że kolejna generacja urządzeń będzie kontynuowała tę tradycję.

Ze zdjęć prototypu można już na pierwszy rzut oka wywnioskować kilka rzeczy. Po pierwsze mamy do czynienia z charakterystycznym wycięciem tzw. notchem, część go uwielbia część nienawidzi. Dowiedzieliśmy się również, że standardowo powróci pod ekranem czytnik linii papilarnych. Co prawda nie widać pełnej obudowy urządzenia, jednak wokół podwójnego tylnego aparatu widać, że najpewniej ponownie będzie to szklany telefon. Co do specyfikacji, tutaj nie ma dużego zaskoczenia. Huawei ponownie zaimplementuje swój najmocniejszy układ mobilny czyli Kirin 970, do tego najpewniej dojdzie 4 GB lub 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Reszta specyfikacji czyli 5,7 calowy wyświetlacz, podwójny główny aparat to już będzie kopia znana z podstawowej wersji Huawei P20. Najpewniej całość działać będzie pod kontrolą najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem czyli Androida Oreo 8.0 wraz z autorską nakładką chińskiego producenta.

Osobiście liczę, że cena maksymalnie będzie wahać się w granicy 2000-2200 zł i będzie to zauważalnie tańsza alternatywa dla pozostałych flagowców. Zobaczymy zapewne w przeciągu kilku najbliższych tygodni jak sprawa się rozwinie, nie wiemy jednak kiedy oficjalnie zostanie zaprezentowany najnowszy flagowiec od Honora.

Źródło: pocketnow.com