Coraz więcej wiemy na temat LG G7

0
lg logo

Na przestrzeni ostatnich kilku tygodni mieliśmy okazję zapoznać się z kilkoma różnymi plotkami związanymi z najnowszym flagowcem od koreańskiego producenta. Była mowa, że telefon w ogóle się nie pojawi pod taką nazwą, później, że będzie oficjalnie zaprezentowany lecz z dużym poślizgiem, teraz jednak wróciliśmy do wersji, że jednak telefon pojawi się w sprzedaży pod „zwykłą” nazwą czyli właśnie LG G7. Co wiemy na temat nowego flagowca LG?

Rendery, które pojawiły się w internecie wyjaśniają kilka elementów, po pierwsze będziemy mieć do czynienia ponownie z ekranem z wycięciem czyli tzw. notchem. Czy to dobrze czy źle musicie ocenić sami. Drugi element, który można zauważyć na samych renderach to, że wyjście słuchawkowe mini jack 3,5 mm nadal będzie dostępne dla użytkowników LG G7. Najprawdopodobniej urośnie sam wyświetlacz, będzie to ekran najpewniej 6 calowy. Specyfikację uzupełni potężny Snapdragon 845, do tego dojdzie 4 GB lub 6 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Jeśli chodzi o aparaty tutaj podobnie jak to miało miejsce w LG G6 będziemy mieć dwa główne obiektywy i każdy o matrycy 16 Mpx, jednak jeden będzie szerokokątny. Całość ma działać pod kontrolą najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem czyli Androidem Oreo wraz z autorską nakładką Koreańczyków.

Jak na razie nie wiemy kiedy dokładnie urządzenie zostania oficjalnie zaprezentowane. Plotki mówią ogólnie o maju bieżącego roku, jednak zapewne na przestrzeni następnych kilku tygodni otrzymamy kolejne informacje i rewelacje związane z LG G7 wówczas też zostanie wyjaśnionych kilka kwestii, które teraz interesują nas najbardziej. Jak zostanie wyceniony najnowszy flagowiec koreańskiego producenta oraz kiedy zadebiutuje na sklepowych półkach.

Źródło: gsmarena.com