Samsung Galaxy Note 9 zadebiutuje już w lipcu?

0
samsung galaxy s

Sezon na kolejne przecieki dotyczący telefonów, które pojawią się w drugiej połowie roku można uznać za otwarty. W przeciągu ostatniego miesiąca, półtora najwięksi producenci sprzętu mobilnego zaprezentowali swoje urządzenia poznaliśmy chociażby nową generację smartfonów od Huawei, Samsunga czy Xiaomi. Kurz po nich już opadł, więc można powoli przejść do kolejnych nowych telefonów. Tym razem mamy dla Was informacje związane z premierą najnowszego phabletu Koreańczyków.

Poprzednie generacje phabletów Samsunga zostały zaprezentowane najczęściej albo na samych targach IFA w Berlinie lub też tuż przed nimi na konferencji, która była już organizowana przez samego koreańskiego producenta. Jednak możliwe, że Samsung w tym roku zaprezentuje swojego flagowca już w lipcu. Nie wiadomo skąd taki pośpiech ze strony Koreańczyków. Możliwe, że Samsung chce nieco skrócić sezon ogórkowy i wówczas zakończyć go swoją dużą premierą. Taki przyśpieszanie premier najczęściej do tej pory kończyło się fatalnie dla samych użytkowników, którzy otrzymywali wadliwy model, który w konsekwencji trzeba było oddać na gwarancję.

Oczywiście jak na razie musimy obejść się smakiem i czekać na dalsze oficjalne informacje ze strony Samsunga. Możliwe, że w tym roku nie będziemy musieli czekać na Galaxy Note’a aż do sierpnia czy września.

Źródło: pocketnow.com