Motorola Moto G6 w TENAA

0

Duża część użytkowników była niemal pewna, że Moto G6 zostanie zaprezentowana na targach MWC 2018 w Barcelonie. Tak się jednak nie stało i na nowe średni półkowe smartfony musieliśmy jeszcze trochę poczekać. Jednak według ostatnich przecieków, smartfon zostanie zaprezentowany już w najbliższym czasie. Motorola Moto G6 trafiła do bazy jednego z benchmarków, dzięki czemu znamy jej wygląd, a także specyfikację.

Na początku warto zaznaczyć, że Motorola po raz kolejny zaprezentuje trzy modele: Play, standardową wersję oraz Plus. Jednak póki co, najwięcej informacji mamy na temat Moto G6, dlatego też skupmy się właśnie na tym modelu.

Smartfon zostanie wyposażony w 5,7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD+ i proporcjach 18:9. Sercem urządzenia zostanie ośmiordzeniowy procesor taktowany zegarem 1.8 GHz (prawdopodobnie będzie to Qualcomm Snapdragon 450). Zestaw ma być wspierany przez 3 GB lub 4 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika producent ma przeznaczyć 32 GB lub 64 GB pamięci wbudowanej.

Za jakość zdjęć odpowiadać będzie prawdopodobnie kamerka o rozdzielczości 16 Mpx oraz podwójny aparat główny 12 Mpx + 5 Mpx. Zadaniem drugiego obiektywu będzie zapewne wykrywanie głębi. Całość zasilana będzie przez akumulator o pojemności 3000 mAh. Moto G6 pracować ma pod kontrolą Androida 8.0 Oreo.

Cena omawianego modelu będzie po przeliczeniu wynosić prawdopodobnie około 899 – 999 złotych.

*Na zdjęciu tytułowym Motorola Moto G5S Plus.

Źródło: PhoneArena