hbo go

HBO Go „uwolnione”

Stało się, wielu oczekiwało na ten moment, kiedy bez dodatkowych umów z operatorami będzie można w końcu zakupić dostęp do platformy HBO Go.

O tym, że HBO od pewnego czasu chce uwolnić swoją usługę streamingową chodziły słuchy od pewnego czasu. Wcześniej nasi południowi sąsiedzi mieli okazję przekonać jak całość działa, a właśnie dzisiaj by dołączyliśmy do tej grupy krajów, które mogą się cieszyć z HBO bez ograniczeń. Zasada działania platformy jest praktycznie identyczna jak w przypadku konkurencji chociażby Netflixa. Wykupujemy abonament i mamy dostęp do całej platformy wszystkich seriali i filmów. W przypadku HBO Go mamy jeden rodzaj abonamentu za 29,90 zł. Nie ma tutaj podziałów na jakość czy ilość osób, które mogą równocześnie oglądać materiały. Wykupując dostęp za 29,90 zł mogą oglądać równocześnie dwie osoby, a można być zalogowany na pięciu różnych urządzeniach. Platforma jest tak właściwie dostępna na wszystkich możliwych urządzeniach począwszy od tabletów, smartfonów poprzez smart tv i Android TV. Podobnie jak w przypadku Showmaxa czy Netflixa tak i tutaj możemy zrezygnować z usługi w każdej chwili, a pierwszy miesiąc jest dostępny dla każdego zupełnie za darmo.

Z całą pewnością HBO może namieszać ze swoją usługą streamingową, portfolio mają naprawdę rozbudowane i budowane przez wiele lat, a cena jest jak na razie przystępna i konkurencyjna. Sam z przyjemnością bliżej przyjrzę się HBO Go i sprawdzę, czy warto inwestować swoje pieniądze w HBO Go.

More Stories
Pierwsze rendery Galaxy SIV?