0

Do tej Huawei zarezerwował współpracę z Porshe jedynie dla telefonów z linii Mate, jednak widać, że wśród tegorocznych flagowców znajdziemy ten sygnowany logiem niemieckiego producenta samochodów luksusowych.

Wszystko oficjalnie okaże się już niedługo, bowiem konferencja chińskiego producenta została zapowiedziana na najbliższy wtorek 27 marca, wtedy to poznamy całą rodzinę Huawei P20. Wśród modeli według przecieków znajdą się Huawei P20, jego wersja Pro oraz Porsche Design. Do tej pory już mieliśmy okazję poznać Huawei P20 Lite, więc przyszła kolej na znacznie potężniejsze urządzenia. Znając politykę Huawei wersja z logiem niemieckiego producenta samochodów będzie najmocniejszą i najbardziej ekskluzywną. Według przecieków możemy otrzymać aż 512 GB pamięci wewnętrznej, do tego dojdzie 6 lub 8 GB pamięci operacyjnej RAM. A to wszystko zamknięte w obudowie, która z całą pewnością będzie miała ciekawy i oryginalny design, niestety jak przystało na luksusową wersję przyjdzie nam za niego słono zapłacić.  Czy przekroczymy kwotę 5000 zł nie wiem, lecz z całą pewnością nie będzie to tani telefon.

Czekacie na oficjalną zapowiedź najnowszych flagowców chińskiego producenta? Jesteście ciekawi czy Huawei przygotował jakieś dodatkowe niespodzianki na premierę smartfonów Huawei P20? Dajcie znać w komentarzach czego oczekujecie po najnowszej wersji flagowców.

Źródło: gsmarena.com

Zadebiutowała Nubia V18

Wcześniejszy wpis

Centrum logistyczne Aliexpress wkrótce w Polsce?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android