0

Przecieki dotyczące najnowszej generacji urządzeń z linii OnePlus pojawiają się od pewnego czasu na portalach technologicznych, jednak nie były one zbyt precyzyjne. Teraz sytuacja się zmieniła i widać, że im bliżej samej premiery urządzenia tym więcej o nim wiemy. Tym razem dochodzą do nas słuchy o pełnej specyfikacji OnePlus 6.

To, że OnePlus 6 będzie miał topową specyfikację wiemy już od pewnego czasu, bowiem te urządzenia zawsze mogły poszczycić się topową specyfikacją. Nie inaczej będzie w przypadku szóstej generacji tych modeli. Sercem OnePlus 6 będzie najnowszy układ Qulcomma czyli Snapdragon 845, do tego dojdzie 6 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej (warto wspomnieć, że wcześniej pojawiały się też informacje o drugiej wersji z 8 GB RAM i 256 GB pamięci na pokładzie). Telefon zostanie wyposażony w ekran o przekątnej 6,3 cala, który pracować będzie z maksymalną rozdzielczością Full HD+.Otrzymamy również przedni aparat o matrycy 20 Mpx i przysłoną f/2.0, natomiast główny obiektyw będzie podwójny 16 Mpx i f/1.7 oraz drugi 20 Mpx i f/1.7. Specyfikację uzupełnia bateria o pojemności 3450 mAh (przy tym gabarytach wydawałoby się, że można upchnąć by znacznie więcej). Całość ma działać pod kontrolą najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem czyli Oreo 8.1 z autorską nakładką Oxygen OS. Dodatkowo twórcy chwalą się dodaniem technologii na wzór Face ID z iPhone X.

Jak sami widzicie OnePlus 6 niczym specjalnym się na tę chwilę nie wyróżnia. Otrzymujemy mocne bebeszki, zapewne w dobrej cenie. Oczywiście na potwierdzenie wszystkich tych danych będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać do oficjalnej prezentacji urządzenia.

Źródło: pocketnow.com

Galaxy S9 i Galaxy S9+ z problemami

Wcześniejszy wpis

Sharp Aquos S3 Mini oficjalnie

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android