MIUI 9.5 już wkrótce zadebiutuje na 30 urządzeniach

0
miui 9.5

Xiaomi znany jest z tego, że jeśli chodzi o aktualizację swoich telefonów stara się je odświeżać możliwie jak najczęściej. Co prawda mówiąc o aktualizacji mam przede wszystkim na myśli najnowszą wersję autorskiej nakładki MIUI, jednak to i tak duży plus. Już przy aktualizacji do MIUI w wersji 9, Xiaomi łatało urządzenia mające na karku co najmniej kilka lat. Nie inaczej będzie w przypadku najnowszej wersji oznaczonej numerem – MIUI 9.5.

Cały proces rozpocznie się już za kilkanaście dni, bowiem Xiaomi pierwszą falę aktualizacji zapowiedziało na koniec bieżącego miesiąca w niej zostaną zaktualizowane następujące urządzenia Redmi Note 3 Special Edition, Redmi Note 3, Redmi Note 4/Redmi Note 4X, Mi Max oraz Mi Max Prime. Drugi rzut rozpocznie się na początku kwietnia tutaj lista obejmuje najnowsze flagowce plus kilka nowszych urządzeń.

-Redmi Note 5A/Redmi Y1,
-Redmi Y1 Lite,
-Redmi 5A,
-Redmi 5,
-Redmi 5 Plus,
-Redmi Note 5,
-Mi Max 2,
-Mi 5,
-Mi 6,
-Redmi 4X,
-Mi MIX 2

Gdy te telefony otrzymają już update przyjdzie kolej na następne modele wśród nich znajdziemy.

-Mi 5S,
-Mi Note 2,
-Mi Note 3,
-Redmi Note 2,
-Redmi 3,
-Redmi 4,
-Mi 3,
-Mi 4,
-Mi MIX,
-Mi 5S Plus.

Samo Xiaomi w aktualizacji oznaczonej numerem 9.5 w swojej nakładce nie zapowiada zbyt wielu nowości. Przede wszystkim wprowadzi lutowe poprawki bezpieczeństwa, rozszerzone powiadomienia i funkcję szybkich odpowiedzi. Zmian nie jest dużo, ale osobiście czekam na update na mojego Xiaomi Mi 6, bowiem ma wnieść również zmiany związane z aparatem.

Zobaczymy jak w praktyce przejdzie cały proces aktualizacji, ale mam nadzieję, że obędzie się bez większych problemów i poślizgów związanych z MIUI 9.5 . Dajcie znać w komentarzach czy Wasz telefon załapał się na update.

Źródło: gsmarena.com