0

W ostatnim czasie opadł nieco kurz po dużych premierach na targach Mobile World Congress w Barcelonie. Najwięksi producenci sprzętu mobilnego zaprezentowali swoje urządzenia, ruszyły również przedsprzedaże poszczególnych flagowców. Pierwsze informacje związane danymi sprzedażowymi chociażby telefonów Samsunga nie były zbyt optymistyczne, z kolei dzisiaj mamy dla Was dane z innego – chińskiego obozu, gdzie telefony rozeszły się w ekspresowym tempie.

Xiaomi już jakiś czas temu oficjalnie zaprezentowało najnowszą generację swoich phabletów – Xiaomi Redmi Note 5 oraz mocniejszej wersji Xiaomi Redmi Note 5 Pro. Jak na razie ruszyła w Chinach sprzedaż pierwszego z modeli i raczej nie było dużym zaskoczeniem, że telefon ten w tańszych wersjach rozszedł się w kilka minut, a w przeciągu kolejnych kilku nie można było już zamawiać wersji z 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Co prawda chiński producent nie pochwalił się konkretnymi danymi ile tak właściwie telefonów było dostępnych na pierwszy rzut, ale myślę, że takie dane i tak mogą być bardzo dobre.

Widać, że Xiaomi zdecydowanie należy do ścisłej czołówki urządzeń w średniej półce cenowej. Trudno jest znaleźć urządzenie, które będzie miało lepszą specyfikację za około 1000 zł, a teraz w związku z promocjami można dorwać ten model z Chin jeszcze lepszych cenach. Jak na razie telefon oficjalnie nie pojawił się w przedsprzedaży w Polsce, lecz myślę że to kwestia kilku najbliższych tygodni, bowiem już pojawiają się pierwsze oferty na wersję Global Xiaomi Redmi Note 5, a już w przypadku premiery Redmi 5 nasz rodzimy dystrybutor nie marnował czasu i szybko przygotował w Polsce sprzedaż tego modelu. Jesteście zainteresowani zakupem najnowszego telefonu od chińskiego producenta? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: phonearena.com

Oppo R15 i Oppo R15 Dream Mirror Edition oficjalnie

Wcześniejszy wpis

Premiera Lenovo S5, K5 oraz K5 Lite

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android