0

Aktualnie fani urządzeń chińskiego producenta oczekują przede wszystkim na dwie duże premiery czyli Xiaomi Mi 7 oraz bezramkowca czyli Xiaomi Mi Mix 2S. Najpewniej jedno z tych urządzeń zostanie zaprezentowane za niespełna dwa tygodnie, jednak w tak zwanym międzyczasie mamy dla Was informacje związane z innym urządzeniem Chińczyków, a mianowicie Xiaomi Redmi Note 5 Pro.

Oficjalnie Xiaomi Redmi Note 5 Pro został zaprezentowany jakiś czas temu na konferencji chińskiego producenta, jednak wtedy poznaliśmy pełną specyfikację urządzenia, lecz nie wiedzieliśmy kiedy urządzenie zadebiutuje na europejskich rynkach, a także w jakiej cenie. Teraz dzięki przeciekowym informacjom możemy nieco więcej powiedzieć na ten temat.

Po pierwsze w Europie dostępne będą dwie wersje tego modelu z 32 GB pamięci wewnętrznej oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Za tę pierwszą wersję przyjdzie nam zapłacić około 240 euro, za mocniejszą 270 euro. Co w przeliczeniu na złotówki daje kwoty 1099 zł oraz 1299 zł. Zważywszy na możliwości takie ceny myślę, że byłyby dla przeciętnego użytkownika akceptowalne. Dla przypomnienia sercem urządzenia jest Snapdragon 636, 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Telefon został wyposażony w ekran o przekątnej blisko 6 cali, w podwójny główny aparat, technologię Dual SIM i wiele innych dobrych rozwiązań. Jeśli w Polsce w oficjalnej dystrybucji ceny nie ulegną znacznym zmianom będzie to bardzo dobry następca Xiaomi Redmi Note 4X.

Źródło: pocketnow.com

Huawei P20 Lite w polskiej przedsprzedaży

Wcześniejszy wpis

Intel Extreme Masters 2018 relacja z imprezy

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android