0

Do tej pory to właśnie Samsung był producentem, który swoje urządzenia aktualizował niezwykle szybo i często, w ostatnim czasie jednak ta sytuacja w znaczący sposób zmieniła się i to na nie korzyść koreańskiego producenta.

Do tej pory tak właściwie tylko Samsung Galaxy S8 oraz jego większy brat Galaxy S8+ otrzymali odpowiednie update’y do najnowszych wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem. Przecież w kolejce do aktualizacji jest znacznie więcej urządzeń na szczęście w internecie pojawiła się robocza wersja listy, która zdecydowanie bardziej konkretyzuje daty aktualizacji poszczególnych modeli Samsunga. Najszybciej z Androida Oreo będą cieszyć się posiadacze najnowszego phabletu Koreańczyków czyli Samsunga Galaxy Note 8, update ujrzy światło dzienne już za nieco ponad dwa tygodnie czyli 30 marca bieżącego roku. Następne w kolejce są flagowce z 2016 roku czyli Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge, oba modele zaktualizowane zostaną 13 kwietnia. Jak przystało na odpowiednią kolejność następna jest cała rodzina smartfonów ze średniej półki czyli Galaxy A7 (2017), Galaxy A5 (2017) oraz Galaxy A3(2017), te modele otrzymają update 25 maja. W międzyczasie patch otrzyma również flagowy tablet Samsunga czyli Galaxy Tab S3, update pojawi się na nim 4 maja.

Już teraz zaznaczam, że powyższa lista nie jest oficjalna i może sugerować jedynie orientacyjne daty rozpoczęcia aktualizacji dla poszczególnych urządzeń. Trzeba wziąć pod uwagę, że taki proces może trwać nawet kilka tygodni, zanim update pojawi się na Waszym urządzeniu. Jak na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać oficjalnych premier aktualizacji dla poszczególnych urządzeń.

Źródło: gsmarena.com

Xiaomi Mi 6 wkrótce z lepszymi zdjęciami?

Wcześniejszy wpis

Orange wstydźcie się jeszcze bardziej

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android