xperia xz2

Kupując telefon dostaniesz konsolę

Już 12 marca ruszy oficjalnie przedsprzedaż najnowszego smartfonu od japońskiego producenta. Tak właściwie to odświeżona wersja flagowca sprzed kilku miesięcy czyli Sony Xperia XZ2.

Do tej pory Japończycy do swoich flagowych telefonów dołączali różne gadżety i dodatki. Mieliśmy słuchawki, głośniki czy smartwatche, teraz przyszła kolej na konsolę. Sony w swoim portfolio ma całkiem ciekawe konsole, tutaj przy zakupie w przedsprzedaży prócz samego telefonu dostaniemy Playstation 4 Slim z dyskiem o pojemności 500 GB wraz z preinstalowanymi kilkoma grami PlayLink. Ten dodatek wart jest aktualnie około 1200 zł. Zakładając, że najnowszy flagowiec Japończyków będzie wyceniony na około 3500 zł wydaje się taki element całkiem ciekawym rozwiązaniem.

Oczywiście jak na razie nie są to oficjalne informacje. Nie wiemy w jakiej cenie sam telefon pojawi się w przedsprzedaży i czy faktycznie dostaniemy przy zakupie konsolę Playstation 4. Na szczęście nie będziemy musieli zbyt długo czekać na odpowiedzi, bowiem cała machina ma ruszyć już jutro.

Źródło: gsmmaniak.com

More Stories
xtb
Jak wybrać najlepszą platformę do inwestowania na rynku Forex i kontraktami CFD?