Sporo nowych informacji na temat OnePlus 6

0
oneplus logo

Linia urządzeń OnePlus od samego początku była postrzegana jako „zabójca flagowców”. Urządzenia te miały oferować przede wszystkim świetne podzespoły w niskiej cenie. Po części właśnie tak się stało, OnePlus zdobył dużą popularność właśnie przez świetne bebeszki w dobrej cenie. Od pewnego czasu twórcy tej marki wydają prócz nowych generacji również modele pośrednie z dopiskiem T. Jednak teraz przyszła kolej na następną generację oznaczoną numerem 6.

Pierwsza z nowości dotyczące OnePlus 6 to zdjęcia – wygląda na to, że ekran podobnie jak to miało miejsce w przypadku OnePlus 5T będzie miał panoramiczny wyświetlacz o proporcjach 19:9. Jednak to co może część z Was zasmucić to fakt, że podobnie w jak w iPhone X tak i tutaj otrzymamy charakterystyczne wcięcie w ekranie, uszy. Drugi z elementów, który wyciekł to specyfikacja. Co prawda jedynie częściowe dane uzyskaliśmy, ale mogą jedynie świadczyć, że OnePlus 6 będzie prawdziwą bestią. Zresztą wyniki poniższego benchmarka właśnie to potwierdzają.

One Plus 6 ma lepsze wyniki niż chociażby Xiaomi Mi Mix 2S, co prawda różnica nie jest znacząca, jednak jest. Według przecieków telefon ma działać pod kontrolą najnowszej wersji układu Qualcomma czy Snapdragonie 845, do tego dojdzie najpewniej 6 GB lub 8 GB pamięci operacyjnej RAM. Jak na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne potwierdzenie wszystkich tych spekulacji.

Źródło: adnroidcentral.com