0

Od oficjalnej premiery najnowszych smartfonów od koreańskiego producenta minęło już trochę czasu. Kurz i pył opadł, pojawiły się w internecie pierwsze testy, ruszyła również oficjalna przedsprzedaż. Niestety szczególnie wyniki przedsprzedaży nie mogą zadowolić włodarzy Samsunga.

Jakiś czas temu spływały do nas informacje związane z wynikami przedsprzedaży w Korei, tutaj wyniki były przeciętne (choć i tak większość konkurencji chciałaby się za nie poszatkować). Teraz z kolei mamy do czynienia z danymi globalnymi. Te przedstawiają się również dosyć przeciętnie, bowiem najnowsze urządzenia Koreańczyków sprzedają się „jedynie” na poziomie poprzedniej generacji.

Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać już po oficjalnym debiucie na sklepowych półkach, jednak w praktyce może się okazać, że będzie ciężko pobić wyśrubowane rekordy poprzedników. Tym bardziej, że najnowszy model nie wprowadza szczególnej rewolucji w porównaniu do Galaxy S8 czy Galaxy S8+. Zdecydowanie jest to ewolucja, która zmienia kilka elementów w telefonie. Najwięcej zyskał aparat, który stał się jeszcze lepszy.

Wy już zamówiliście swój egzemplarz Galaxy S9 czy Galaxy S9+ w przedsprzedaży?

Źródło: pocketnow.com

Wielki przeciek: wszystkie smartfony Huawei, jakie pojawią się w 2018 roku

Wcześniejszy wpis

Telefony Xiaomi u kolejnych operatorów

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android