0

Dosłownie przed kilkoma dniami oficjalnie został zaprezentowany Samsung Galaxy S9 oraz jego większy brat oznaczony jako Samsung Galaxy S9+.  Urządzenie poprzedniej generacji od koreańskiego producenta trafił na rynek już jakiś czas temu, a już teraz mamy dla Was pierwsze informacje dotyczące następcy czyli Samsunga Galaxy Note 9.

Oczywiście jak na razie są to bardzo szczątkowe informacje, które pojawiły się teście HTML5Test i tak na dobrą sprawę nie dotyczą bezpośrednio bebeszków urządzenia lecz bardzo ogólnych informacji na temat samego telefonu. Wiemy z przecieków że telefon będzie dostępny z ekranem o proporcjach 18,5:9 oraz działać ma pod kontrolą Androida Oreo 8.0. Obie te informacje wydają się pewne jeszcze przed pierwszymi przeciekami. Galaxy Note 8 miał już ekran o takim stosunku krawędzi, a wersja Androida to również powinien być już swego rodzaju standard dla urządzeń, które pojawią się za dobre kilka miesięcy. Bowiem najpewniej podobnie jak to miało miejsce w przypadku Samsunga Galaxy Note 8 tak i jego następca oficjalnie zaprezentowany zostanie w pod koniec tegorocznych wakacji.

Jak na razie musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać na oficjalne informacje dotyczące najnowszego phabletu koreańskiego producenta, zapewne podobnie jak to miało miejsce w przypadku flagowców, które zostały zaprezentowane kilka dni temu tak i Samsung Galaxy Note 9 nie będzie swego rodzaju rewolucją, lecz ewolucją, a dopiero kolejna generacja czyli Galaxy Note X czy Galaxy SX będą znacznie bardziej przełomowe w porównaniu do pozostałych urządzeń.

Jakie „ficzery” chcielibyście ujrzeć w nadchodzącym Samsung Galaxy Note 9? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: pocketnow.com

Poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat Xiaomi Mi Band 3

Wcześniejszy wpis

HTC U12 – poznaliśmy sporo szczegółów

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android