Poznaliśmy pełną specyfikację HTC Desire 12 Plus

0
htc logo

W ostatnim czasie o telefonach High Tech Computer jest stosunkowo cicho. Na targach Mobile World Congress w Barcelonie, które właśnie zakończyły się wczoraj nie poznaliśmy żadnych głośnych premier, a o nadchodzącym nowym flagowcu praktycznie nie wiemy nic. Ostatnie przeciekowe informacje ze stajni tajwańskiego producenta dotyczą przede wszystkim linii urządzeń Desire. Tym razem mamy dla Was specyfikację modelu oznaczonego jako HTC Desire 12 Plus.

Po pierwsze telefon został wyposażony w duży 5,99 calowy wyświetlacz, który działać będzie z maksymalną rozdzielczością 1440×720 pikseli. Jak przystało na smartfon z 2018 roku wyświetlacz zachowany jest w proporcjach 18:9. Sercem urządzenia zostanie niskopółkowy Snapdragon 450, a dodatkowo będziemy mieć 3 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 32 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Specyfikację uzupełniają dwa aparaty przedni 8 Mpx, natomiast główny 13 Mpx matrycą. Dodatkowo otrzymujemy baterię o pojemności 2965 mAh.

Niestety nie wiemy kiedy dokładnie telefon zadebiutuje na sklepowych półkach, najpewniej będzie to drugi kwartał bieżącego roku, jednak High Tech Computer nie daje żadnych wskazówek do premiery HTC Desire 12 Plus. A Wy czekacie na premierę najnowszego średniaka tajwańskiego producenta? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: gsmarena.com