0

Xiaomi w swojej ofercie ma całą gamę przeróżnych urządzeń, które tak na dobrą sprawę jeśli chodzi o smartfony wpasują się w preferencje każdego użytkownika. Znajdziemy urządzenia, które są zarówno z niższej półki cenowej jak i tej wyższej. Fani dużych ekranów również znajdą coś dla siebie. W ofercie chińskiego producenta znajduje się seria Mi Max, która zdobyła całkiem sporą ilość fanów, po drobnym zawodzie jakim była druga generacja tego urządzenia, trzecia wygląda znacznie lepiej.

Po pierwsze zobaczymy w nim najpewniej Snapdragona 660 ( poprzednik był wyposażony w sporo słabszy układ Snapdragon 625), do tego dojdzie ekran o przekątnej nawet siedmiu cali o proporcjach 18:9. Liczę jednak, że telefon ten będzie nieco mniejszy. Jednak to co najważniejsze Xiaomi Mi Max 3 zostanie wyposażony w baterię o pojemności aż 5500 mAh. Dla wielu będzie to element, który będzie główną zaletą tergo urządzenia. Reszta specyfikacji to chociażby wsparcie dla technologii ładowania bezprzewodowego, niestety Ci, którzy czekali na zaimplementowanie modułu NFC muszę ostudzić zapał, niestety w Xiaomi Mi Max 3 takowego nie znajdziemy. Całość ma działać pod kontrolą najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem, czyli Androida Oreo 8.0 zaraz po wyciągnięciu z pudełka. Standardowo dla urządzeń chińskiego producenta uświadczymy również autorską nakładkę systemową – MIUI.

Jak na razie nie wiemy oficjalnie kiedy zostanie zaprezentowany i w jakiej cenie pojawi się na sklepowych półkach Xiaomi Mi Max 3. Jednak obawiam się że telefon nie będzie najtańszym rozwiązaniem, bowiem specyfikacja coraz bardziej przypomina tę flagowców.

Źródło: pocketnow.com

Samsung Gear Sport – recenzja

Wcześniejszy wpis

LG V30 i LG G6 otrzymają Androida Oreo 8.1

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy