0

Do tej pory jeśli pojawiały się informacje przeciekowe dotyczące najnowszych urządzeń tajwańskiego producenta dotyczyły one smartfonów ze średniej lub niższej półki. W ogóle odnoszę wrażenie, że Asus nieco nie jest przekonany do swoich rozwiązań jeśli chodzi o flagowe telefony. Aktualnie urządzenia z najwyższej półki z logiem Asusa pojawiały się dosyć sporadycznie na światowych rynkach, nie wiem dokładnie z czego wynika taka polityka, ale widać, że już na zbliżających się targach Mobile World Congress w Barcelonie sytuacja ulegnie zmianie.

Sercem Asusa Zenfone 5 Pro będzie najnowszy układ Qualcomma czyli Snapdragon 845, do tego dojdzie 6 GB pamięci operacyjnej RAM oraz według przecieków tylko 32 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej (liczę osobiście, że to błąd  i pamięci otrzymamy co najmniej dwa razy tyle). Jak przystało na flagowca z prawdziwego zdarzenia otrzymujemy ekran o proporcjach 18:9, który będzie działał z maksymalna rozdzielczością Full HD+, nie wiemy dokładnie jakiej to będzie przekątnej ekran, ale myślę że między 5,5 cala a 6 cali. Nie mamy konrektnych informacji odnośnie pozostałych podzespołów jakie znajdziemy w Asus Zenfone 5 Pro.

Jak na razie musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać do targów Mobile World Congress w Barcelonie, wówczas najpewniej ujrzymy po raz pierwszy oficjalnie całą linię urządzeń sygnowanych logiem tajwańskiego producenta i  w tym między innymi Asus Zenfone 5 Pro. Dajcie znać czy czekacie na najnowszego flagowca od Asusa.

Źródło: pocketnow.com

Wkrótce poznamy Samsung Galaxy Tab S4?

Wcześniejszy wpis

Galaxy S9 znacznie droższy od poprzednika

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android