0

W świecie mobilnych technologii w ostatnim czasie pojawia się kilka różnych trendów, które mogą zdominować rynek na przestrzeni następnych kilku, kilkunastu miesięcy. To, że standardem stały się już czytniki linii papilarnych czy ekrany 18:9 niczym szczególnym nas nie dziwi, jednak to że producenci w niedalekiej przyszłości będą chcieli mieć w swoim portfolio smartfon dla graczy już zdecydowanie bardziej.

Szlaki przetarł jakiś czas temu Razer prezentując swój autorski telefon, który stworzony jest z myślą o graczach. Teraz swoje trzy grosze chce dorzucić chiński producent. Co prawda o samym projekcie nie wiemy zbyt wiele. W chińskiej platformie społecznościowej pojawiła się nowa firma Black Shark, która później okazała się nową marką Chińczyków. Oczywiście więcej informacji nie zostało zdradzone. Najpewniej trzeba liczyć się z tym, że nie będzie to najtańszy telefon z portfolio chińskiego producenta. Xiaomi będzie starało się stworzyć telefon z najmocniejszymi bebeszkami, liczę najpewniej na Snapdragona 845 i 8 GB pamięci operacyjnej RAM, do tego dobrej jakości wyświetlacz i pojemną baterię. Dla gracza znacznie mniejsze znaczenie ma chociażby aparat.

Jak na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze informacje ze strony chińskiego producenta. Liczę mimo wszystko, że w najbliższej przyszłości jakiś telefon dla gracza z logiem Xiaomi pojawi się na sklepowych półkach.

Źródło: phonearena.com

Xiaomi Redmi Note 5 i Redmi Note 5 Pro oficjalnie

Wcześniejszy wpis

Snapdragon 855 będzie produkowany w 7 nm procesie?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android