asus zenfone 5 lite

Zenfone 5 Lite – telefon do selfie?

Targi Mobile World Congress w Barcelonie zbliżają się wielkimi krokami. Jak co roku na tej właśnie imprezie lub eventach towarzyszących producenci sprzętu mobilnego prezentują swoje najnowsze wynalazki. Wiemy już teraz, że z całą pewnością poznamy na nich nowe flagowce Samsunga, ale również i kolejną generację urządzeń Asusa. Co wśród znajdziemy?

Między innymi model Zenfone 5 Lite, który został stworzony z myślą o fanach selfie. Sumarycznie do naszej dyspozycji tajwański producent przygotował aż cztery obiektywy i paradoksem jest to, że przednie mają mieć większe matryce niż główne tylne. Według niezawodnego Evana Blassa od frontu otrzymamy dwa obiektywy po 20 Mpx, natomiast tylne to 16 Mpx matryce. Czy to dobry trend wśród urządzeń mobilnych? Osobiście z przedniego aparatu korzystam bardzo rzadko i zdjęcia robię przede wszystkim głównym obiektywem. Ci którzy korzystają zdecydowanie częściej z przedniego będzie to ciekawa propozycja.

Jak wygląda pełna specyfikacja Zenfone 5 Lite, tego nie wiemy. Jednak już za nieco ponad 2 tygodnie poznamy wszystkie szczegóły, bowiem właśnie 27 lutego mamy oficjalnie poznać nową rodzinę smartfonów Zenfone 5. Wy czekacie na nowe produkty Tajwańczyków?

Źródło: gsmarena.com

More Stories
Leitz Complete Multicharger XL