0

Fani urządzeń koreańskiego producenta całkiem długo musieli czekać na oficjalne informacje, a później debiut najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem dla dwóch flagowych telefonów Samsunga – Galaxy S8 oraz Galaxy S8+. Mimo iż są to urządzenia z najwyższej półki update dopiero teraz w wersji finalnej ujrzał światło dzienne.

Do tej pory część użytkowników zarówno Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ mogło się zapisać do testów wersji beta Androida Oreo dla tych urządzeń, w międzyczasie Koreańczycy przygotowali kilka wersji beta, a teraz w końcu debiutuje już oficjalna i stabilna wersja zielonego robocika w wersji 8.0. Jak na razie update pojawił się na części urządzeń w Niemczech, jednak już niebawem zawita również do Polski. Kiedy niestety nie wiemy dokładnie, jednak z całą pewnością w niedługim czasie. Jakie zmiany przynosi ze sobą najnowsza aktualizacja? Prócz Androida Oreo również najnowszą paczkę zabezpieczeń datowaną na luty bieżącego roku, a także autorską nakłądkę Samsung Experience 9.0.

Jak sami widzicie zmian w łatce jet całkiem sporo. Początkowo dostaną ją testerzy wersji beta, a później już wszyscy posiadacze flagowych telefonów z ubiegłego roku. Update dla testerów ważyć będzie niespełna 500 MB, zapewne dla tych, którzy będą od nowa instalować aktualizację między 1000 MB, a 1500 MB. Dajcie znać w komentarzach jeśli aktualizacja zawita na Wasze telefony.

Źródło: gsmarena.com

Xiaomi Mi Mix 2S będzie prawdziwą bestią wydajności?

Wcześniejszy wpis

Huawei P20 Lite na pierwszych renderach

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android