Xiaomi Mi Mix 2S będzie prawdziwą bestią wydajności?

0
xiaomi mi mix 2

Xiaomi na najbliższy czas przygotowuje dla nas całkiem pokaźną liczbę premier i to tak właściwie z każdej półki cenowej. Dosłownie za kilka dni będzie dostępny w Polsce Redmi 5 oraz jego większa wersja czyli Redmi 5 Plus, wiele już wiemy na temat Xiaomi Mi 7 a już niedługo możliwe że pojawi się również odświeżona wersja Xiaomi Redmi Mi Mix 2S. Co ze sobą przyniesie?

Według już wcześniejszych przeciekowych informacji najnowsza odsłona bezramkowca od chińskiego producenta będzie miała jeszcze węższe ramki wokół ekranu, a przy tym odświeżone zostaną odpowiednio bebeszki urządzenia i tak właściwie ta ostatnia informacja rozniosła się niezwykle szybko w świecie technologicznym. Według pierwszych screenów z Antutu 7 najnowsza odsłona Xiaomi Mi Mix 2S wykręciła wynik ponad 270 tysięcy, dla porównania Xiaomi Mi 6 ze Snapdragonem 835 daje wynik około 200 tysięcy, Huawei Mate 10 Pro z Kirinem 970 osiąga wynik 220 tysięcy.

xiaomi mi mix 2s benchmark

Jak sami widzicie najnowszy Snapdragon 845, który ma być implementowany właśnie w Xiaomi Mi Mix 2S będzie mógł się pochwali zauważalnie lepszymi osiągami niż poprzednik. Mam jednak pewne wątpliwości czy jednak całość będzie wiarygodnym wynikiem, bowiem po pierwsze jest to nowa wersja benchmarka, po drugie nie wiemy na ile te screeny są prawdziwe. Jednak jeśli okażą się prawdziwe, to najnowszy Snapragon zauważalnie wyprzedni poprzednika jeśli chodzi o samą wydajność. Finalnie zobaczymy jak się będzie sprawował, gdy urządzenia z tym układem trafią do nasze ręce.

Źródło: phonearena.com