ZenFone 5 na pierwszych szkicach

0
logo asus

Do tej pory tajwański producent nie prezentował zbyt wiele urządzeń, co prawda pojawiły się pierwsze urządzenia z linii Zenfone 4, jednak wśród nich ciężko znaleźć urządzenie, które szczególnie wpadło mi w oko. Jak to będzie w przypadku kolejnej generacji smartfonów Asusa?

Co prawda o samym urządzeniu za wiele nie wiemy w tym momencie, jednak pierwsze szkice nieco odsłaniają kart. Po pierwsze Asus zdecydował się na implementację ekranu o proporcjach 18:9, ma być on o wielkości 5,7 cala. Jednak wygląda na to, że ramki nie będą zbytnio ograniczone, a szkoda liczyłem na bezramkowca z prawdziwego zdarzenia od tajwańskiego producenta. Do tego dochodzi wyjście słuchawkowego mini jack 3,5 mm, podwójny główny aparat i czytnik linii papilarnych na plecach urządzenia. Tyle jesteśmy wyczytać z samych szkiców.

Wszystkie wątpliwości zostaną rozwiązane już niedługo, bowiem telefon Zenfone 5 powinien się pojawić oficjalnie na nadchodzących targach Mobile World Congress w Barcelonie, które rozpoczynają się pod koniec lutego.

Źródło: gsmarena.com