Antutu 7 właśnie zadebiutowało w Google Play

6
antutu 7

Antutu to jeden z najbardziej popularnych benchmarków mobilnych dostępnych na Androida, zdobył dużą popularność ze względu na kompatybilność działania i faktycznie dogłębne testy. Jakie nowości ze sobą przynosi kolejna generacja tej aplikacji – Antutu 7?

Przede wszystkim co rzuca się już na pierwszy rzut oka to zmianie uległa szata graficzna. Teraz dominuje błękitny kolor, inaczej zostało rozplanowane całe menu i system poruszania się po aplikacji. Całość moim zdaniem wygląda znaczniej korzystniej od wcześniejszej wersji. Jednak co dla użytkowników najważniejsze zmiany nie są związane tylko z samą szatą programu. Zmieniło się też sporo w zakresie samych benchmarków, które są wykonywane podczas testów. Po pierwsze znacznie bardziej Antutu 7 będzie „męczyło” nasze telefony, a tak właściwie GPU. Dodano test OpenGL ES 3.1, dodatkowo czego w ogóle wcześniej nie było pojawiły się testy związane z codziennym korzystaniem z telefonu. Całość sprawia bardzo dobre wrażenie, jednak i moim zdaniem jest to krok w dobrą stronę jeśli chodzi o zmiany w benchmarku.

Dajcie znać jak Wam się sprawuje Antutu 7 na Waszych smartfonach, pochwalcie się w komentarzach Waszymi wynikami z testów.

Źródło: gogle.play.com