3

To, że współpracujemy już od dłuższego czasu ze sklepem GearBest.com zapewne już wiecie, dzisiaj mamy dla Was kolejne informacje związane z nowymi telefonami od chińskiego producenta i wcześniej wspomnianego sklepu.

Właśnie ruszyły przedsprzedaże dwóch nowych modeli telefonów chińskiego producenta. Mowa tutaj o Xiaomi Redmi 5 oraz Xiaomi Redmi 5 Plus w wersji Global, dzięki czemu znajdziemy wśród języków systemu nasz rodzimy język, a także nie znajdziemy dodatkowego oprogramowania chińskiego pochodzenia.

Telefony są te dostępne jak na razie w przedsprzedaży i ich wysyłka rozpocznie się od drugiego lutego. Jak wyglądają ceny obu urządzeń? W przypadku Xiaomi Redmi 5 zaczynają się od około 480 zł w przypadku najsłabszej wersji do około 580 zł. Większy brat czyli Xiaomi Redmi 5 Plus będzie dostępny od 650 zł do około 1000 zł. Rozpiętość cenowa szczególnie w przypadku drugiego modelu jest całkiem spora, jednak również zauważalnie zwiększa moc urządzeń. Więcej informacji o Xiaomi Redmi 5 znajdziecie tutaj, natomiast Xiaomi Redmi 5 Plus tutaj. Natomiast o specyfikacji poczytacie tutaj.

Ktoś z Was zainteresowany jest zakupem, któregoś z powyższych urządzeń?

Huawei Pay wkrótce dostępny w Polsce?

Wcześniejszy wpis

Wystartował autoryzowany sklep ze sprzętem Xiaomi

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android