0

Flagowce Samsunga na kilka miesięcy przed premierą są bohaterami wielu przecieków. Tak się złożyło, że w sieci pojawiły się właśnie dobrej jakości rendery, którymi podzielił się Evan Blass.

Galaxy S9 i Galaxy S9+ na poniższych renderach nie różnią się zbyt mocno od swoich poprzedników. Oczywiście mamy tutaj wąskie ramki, a także zakrzywione krawędzie. Większe zmiany można zauważyć z tyłu obudowy, co już wiemy od kilku tygodni. Wcześniejsze przecieki sugerują, że smartfony mają posiadać aparaty ułożone pionowo, a pod nimi, z kolei znajdować się mają czytniki linii papilarnych. Na renderach możemy zauważyć datę 16 marca 2018 roku – tego dnia ma się rozpocząć wysyłka omawianych modeli do użytkowników.  

warto wspomnieć także o specyfikacji flagowych modeli Samsunga. Zacznijmy od Galaxy S9, który prawdopodobnie zostanie wyposażony w 5,8-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości QHD+ i proporcjach 18:9. Model ten posiadać będzie również 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wbudowanej, a także pojedynczy aparat główny z przysłoną f/1.5-f/2.4. Samsung Galaxy S9+ zostanie natomiast wyposażony w 6,2-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości QHD+ i proporcjach 18:9. Ten model ma posiadać 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wbudowanej oraz podwójny aparat główny. Wspólnym elementem ma być przede wszystkim procesor Qualcomm Snapdragon 845 lub Exynos 9810 (w zależności od rynku). W obu modelach znajdziemy także kamerkę o rozdzielczości 8 Mpx oraz głośniki stereo.  

Oficjalna premiera Galaxy S9 oraz Galaxy S9+ odbędzie się 25 lutego.

Źródło: VentureBeat

Motorola Moto G6 Play na renderach i wideo

Wcześniejszy wpis

Huawei Mate 10 Lite – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android