Motorola Moto G6 Play na renderach i wideo

W sieci pojawiły się kolejne rendery przedstawiające jedno z urządzeń Motoroli należące do nowej serii Moto G6. Tym razem bohaterem przecieków jest Motorola Moto G6 Play, która już niebawem powinna doczekać się oficjalnej premiery.

Według renderów, obudowa Moto G6 Play zostanie wykonana z aluminium. W tym modelu Motorola zdecyduje się prawdopodobnie na zastosowanie wyświetlacza o proporcjach 18:9. Na tylnym panelu w oczy rzuca się obiektyw aparatu głównego z diodą doświetlającą. Na renderach możemy również zauważyć, że wokół aparatu głównego umieszczono szeroką, błyszczącą ramkę. Całość stylistycznie nawiązuje nieco do Moto X4. Co ciekawe, z tyłu, w miejscu logo prawdopodobnie zostanie umieszczony skaner linii papilarnych.

Jeśli chodzi o specyfikację, to Moto G6 Play ma występować w dwóch wariantach. Pierwszy z nich oferować będzie prawdopodobnie 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wbudowanej, natomiast drugi – 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wbudowanej. Obie wersje napędzane mają być przez ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 430 z układem graficznym Adreno 505. Ponadto urządzenie wyposażone zostanie w 5,7-calowy wyświetlacz o proporcjach 18:9 i rozdzielczości HD+.

Jak już wspomniałem, Moto G6 Play posiadać ma również pojedynczy aparat główny o rozdzielczości 12 Mpx. Ciekawym posunięciem może być zastosowanie podwójnej kamerki do selfie. Moto G6 Play zasilana będzie przez akumulator o pojemności 4000 mAh, a całość zamknięta zostanie w obudowie o wymiarach 155,4 x 72,2 x 8,94 mm.

Motorola Moto G6 Play ma być dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, złotej oraz niebieskiej. Na razie nie wiadomo także, kiedy Motorola zaprezentuje oficjalnie całą serię Moto G6, ale według wielu przecieków ma się to stać już na targach MWC 2018 w Barcelonie.

Źródło: OnLeaks, Compareraja

More Stories
Sharp S3 oficjalnie