Motorola Moto E5 na renderach

0

O smartfonach Motoroli na 2018 roku pisałem już jakiś czas temu. W sieci pojawiły się tymczasem rendery najtańszego modelu, czyli Moto E5. Smartfon nie wygląda zbyt okazale, ale pamiętajmy, że rendery nijak się mają do rzeczywistości. Tak więc należy jednak zaczekać do oficjalnej premiery Moto E5.

W oczy rzucają się przede wszystkim ogromne ramki nad i pod wyświetlaczem. Na froncie znajduje się również napis Motorola. Warto zauważyć, że Moto E5 na renderach i wideo poniżej wygląda dosyć grubo. Na tylnym panelu znajdziemy wystające oczko aparatu z diodą doświetlającą. Poza tym producent umieści tam również charakterystyczną literę M, w której według przecieków ma zostać umieszczony czytnik linii papilarnych. Smartfon ma mieć wymiary 151 x 74 x 8.9 mm. Grubość zwiększa się jednak do 9.5 mm, gdy weźmiemy pod uwagę wystający aparat.

O Moto E5 nie mamy zbyt wielu informacji. Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, smartfon prawdopodobnie zostanie wyposażony w 5-calowy wyświetlacz o standardowych proporcjach 16:9. Według nowych informacji, sercem Moto E5 zostanie procesor MediaTek. W urządzeniu znajdować ma się także pojedynczy aparat główny oraz kamerka, która dodatkowo wspierana ma być przez diodę doświetlającą LED.   

Źródło: The Royale