1

Do tej pory amerykański gigant z Mountain View dosyć powoli wprowadzał swoje usług do naszego kraju. Jednak gdy oficjalnie dowiedzieliśmy, że trwają prace nad zmianami i wdrażaniem poszczególnych usług, długo nie musieliśmy czekać na Google Muzyka czy Filmy, a finalnie jako jedni z pierwszych otrzymaliśmy Android Pay. Jednak do tej pory z urządzeniami amerykańskiego giganta z Mountain View był pewien problem.

Nie były oficjalnie dystrybuowane w Polsce, co prawda gdy mieliśmy do czynienia z urządzeniami linii Nexus część modeli można było bez problemów zakupić u nas. Jednak gdy pojawiły się telefony, które nie były formalnie sygnowane logiem innego producenta oraz zmieniły nazwę na Pixel od tej pory żadnego urządzenia tego typu nie znaleźliśmy na naszych sklepowych półkach. Sytuacja ma się zmienić już niebawem

W dwóch sklepach internetowych można bowiem znaleźć urządzenie Google Pixel 2 XL. Jednak nie ma co się cieszyć z wyprzedzeniem, aktualnie to urządzenie można kupić za bagatela 4399 zł. Cena jest astronomiczna szczególnie jak się weźmie pod uwagę jeden aspekt. Google Pixel 2 XL nie jest najnowszym urządzeniem. Swój rynkowy debiut miał dobre kilka miesięcy temu, a jak na razie w tych sklepach widnieje oferta, jakby to był świeży model. Cóż liczę, że rynek zweryfikuje te ceny i wkrótce zauważalnie telefon stanieje, a dodatkowo pojawią się kolejne urządzenia od Google’a u nas w Polsce.

Źródło: gsmaniak.pl

Honor 9 Lite dostępny w przedsprzedaży w Polsce

Wcześniejszy wpis

Samsung Gear Fit 2 Pro – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android