Kolejne przecieki dotyczące Xiaomi Mi Max 3

2
xiaomi mi mix 3

Xiaomi cały czas nie próżnuje, tak właściwie od pewnego czasu niemal codziennie pojawiają się nowe informacje dotyczące czy to samych telefonów czy nowości dotyczących nakładki systemowej. Wczoraj pisałem na temat nowej odsłony MIUI, teraz przyszła dla odmiany kolej na telefon – Xiaomi Mi Max 3.

Trochę informacji na temat najnowszego telefonu Xiaomi mieliśmy  już jakiś czas temu, jednak teraz część z nich została zweryfikowana. Po pierwsze jak sama nazwa urządzenia wskazuje nie będzie to mały telefon, według nowych danych będzie Xiaomi Mi Max 3 wyposażony w ekran o przekątnej 6,99 cala, który jak przystało na aktualny rok będzie miał proporcje 2:1 jak kto woli 18:9. Zapewne ramki wokół wyświetlacz zostaną zauważalnie zredukowane. Nowością w porównaniu do poprzednika z całą pewnością będzie podwójny główny aparat. Sercem urządzenia ma zostać układ Qualcomma, który notabene nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany czyli Snapdragon 635, do tego w zależności od wersji dojdzie 3 lub 4 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 64 lub 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Dużym plusem z całą pewnością będzie bateria, ta według przecieków ma mieć pojemność 5500 mAh.

Telefon zapowiada się naprawdę ciekawie, jeśli zostanie dobrze wyceniony (a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tak właśnie będzie) to otrzymamy sprzęt niezwykle interesujący. Jak długo przyjdzie na czekać na oficjalną prezentację jak na razie nie wiemy.

Źródło: phonearena.com