0

W ostatnim czasie plotek związanych z najnowszymi planami koreańskiego producenta w internecie pojawiło się całkiem sporo. Zacznijmy od tego, że pierwsze przecieki dotyczyły przede wszystkim nowej nomenklatury flagowych smartfonów, jednak widać na to, że nie są do końca prawdą, bowiem najnowsze informacje mówią o tym, że Koreańczycy pozostaną przy starym nazewnictwie. O nadchodzącym LG G7 wiemy od dzisiaj nieco więcej – pojawiły się właśnie pierwsze rendery tego modelu.

Co z nich możemy wyczytać? Przede wszystkim mamy do czynienia z nieco mniejszymi ramkami wokół wyświetlacza, podwójnym aparatem frontowym. Całość wygląda naprawdę dobrze, choć jak na razie ciężko stwierdzić jak będzie całość wyglądać na żywo. Jeśli chodzi o specyfikację standardowo jak na 2018 rok dla flagowców otrzymamy najnowszego Snapdragona 845 wraz z 6 GB pamięci operacyjnej RAM, dodatkowo telefon ma uzyskać certyfikat IP68, dzięki któremu będzie od pyłoszczelny i wodoodporny.

Jak na razie mamy mimo wszystko dosyć okrojone informacje dotyczące LG G7 jednak myślę, że do targów Mobile World Congress, które mają się odbyć na przełomie lutego i marca w Barcelonie uzyskamy znacznie więcej informacji na temat najnowszego flagowca Koreańzcyków. Kiedy oficjalnie zostanie zaprezentowany LG G7 dokładnie nie wiemy, ale przecieki wspominają właśnie o okolicach daty wcześniej wspominanych przeze mnie targów Mobile World Congress.

Źródło: phonearena.com

Motorola Moto X4 – recenzja

Wcześniejszy wpis

HTC U11 EYEs nowy smartfon dla fanów selfie

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android