0

High Tech Computer jak wiemy od dłuższego czasu boryka się z różnego rodzaju problemami finansowymi. Mimo iż telefony HTC są ciekawymi smartfonami, to mimo wszystko nie pozwalają tej firmie na odbicie się od dna. Nie wiem do końca czy jest na to szansa przy kolejnej propozycji tajwańskiego producenta, ale zdecydowanie jest to rozwiązanie przeznaczone bardziej dla masowego użytkownika, niż chociażby HTC U11, który kosztuje znaczne większe pieniądze.

HTC U11 EYEs bo o tym telefonie mowa to typowy przedstawiciel wyższej średniej półki. Sercem smartfona ma być ośmiordzeniowy układ Qualcomma czyli Snapdragon 652, do tego dochodzi 4 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 64 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Telefon dodatkowo ma być wyposażony w duży 6 calowym wyświetlacz, który jak przystało na 2018 rok został zachowany w proporcjach 18:9 i pracuje w maksymalnej rozdzielczości Full HD+ czyli 2160×1080 pikseli. Specyfikację uzupełnia bateria o pojemności 3930 mAh. Całość ma zostać zamknięta w pyłoszczelnej i wodoodpornej obudowie zgodniej z certyfikatem IP67. Według informacji, które podaje niezawodny Evan Blass telefon będzie wspierał technologię Sense Edge czyli ściskalnych krawędzi.

Jednak to co najważniejsze to, że HTC U11 EYEs będzie wyposażony w podwójny przedni obiektyw aparatu, natomiast główny będzie już pojedynczy. Telefon oficjalnie zostanie zaprezentowany już 15 stycznia bieżącego roku. Jak na razie nie wiemy czy telefon zawita do Polski i Europy. Według przeciekowych informacji zostanie on wyceniony na około 1700 zł.

Źródło: gsmarena.com

LG G7 na pierwszych renderach

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy J7 (2017) – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android