Xiaomi Mi Mix 2 od jutra w przedsprzedaży

0
xiaomi mi mix 2

Xiaomi zaprezentował swoje flagowce już kilka miesięcy temu i są dostępne na świecie od pewnego czasu. W Polsce jednak Xiaomi i jego najnowszy telefon z najwyższej półki Mi Mix 2 do tej pory nie był dostępny na naszych rodzimych sklepowych półkach. Jednak już niebawem sytuacja ulegnie zmianie. Według informacji prasowej przedsprzedaż tego modelu zacznie się już jutro, jest jednak jedno ale.

Telefon początkowo będzie dostępny przez oficjalny sklep mi-home.pl jednak zakupu będą mogli dokonać jedynie posiadacze kodu, który rozdawany był na ostatnim evencie organizowanym przez chińskiego producenta. Pozostali chętni na zakup urządzenia muszą uzbroić się w cierpliwość i nieco dłużej poczekać na możliwość zakupu Xiaomi Mi Mix 2. Telefon będzie dostępny w sugerowanej cenie detalicznej ustalonej na poziomie 2199 zł. Cena w porównaniu do chińskiej jest przystępna, a różnica nie jest szczególnie znacząca gdy doliczymy do niej wszelkie podatki.

Xiaomi Mi Mix 2 to urządzenie niezwykle ciekawe i zdecydowanie warte uwagi, otrzymujemy za te pieniądze najmocniejsze bebeszki, praktycznie bezramkowy ekran, a to wszystko w bardzo dobrej cenie. Co sądzicie o Xiaomi Mi Mix 2 i jego cenie w Polsce?

Źródło: informacja prasowa