Samsung Galaxy Note 8 właśnie otrzymał Androida Oreo 8.0

0

Od pewnego czasu koreański producent testuje najnowszą wersję systemu sygnowanego zielonym robocikiem dla dwóch swoich flagowych modeli czyli Samsunga Galaxy S8 i jego większego brata Plus, a także Samsunga Galaxy Note 8. Pierwsze informacje wspominały, że telefony te zostaną zaktualizowane na przełomie lutego i marca.

Widać jednak, że proces już się rozpoczął i część użytkowników może już teraz zacząć się cieszyć z możliwości jakie daje najnowsza wersja Androida Oreo. Wraz z aktualizacją posiadacze Galaxy Note 8 otrzymają pakiet najnowszych zabezpieczeń datowanych na styczeń bieżącego roku. Do tego dochodzi kilka pomniejszych funkcji, które wprawadzają niewielkie, acz przydatne zmiany. Mamy chociażby wsparcie dla wysokiej jakości kodeków Bluetooth czy funkcje auto uzupełniania formularza.

Pojawienie się dosyć niespodziewanie aktualizacji może wskazywać na to, że to przeciek i oficjalnie update pojawi się za kilka dni, jednak już teraz możecie sprawdzić na swoich Galaxy Note 8 czy nie pojawiła się żadna odpowiednia aktualizacja.

Źródło: gsmarena.com