xiaomi redmi note 5

Xiaomi Redmi Note 5 jednak zadebiutuje na rynku?

Od pewnego czasu Xiaomi powoli odkrywa kolejne karty jeśli chodzi o następną generację urządzeń sygnowanych numerem 5. Jakiś czas temu mieliśmy okazję poznać między innymi Xiaomi Redmi Note 5A a także Xiaomi Redmi 5. Jednak plotki mówiły, że Xiaomi Redmi Note 5 nie ujrzy światła dziennego, bowiem już na rynku zadebiutował ten model, ale pod inną nazwą Xiaomi Redmi 5 Plus. Teraz docierają do nas zupełnie inne informacje.

Według nowych przecieków telefon zadebiutuje na rynku już w pierwszym kwartale bieżącego roku. Jednak będzie on dostępny w wersji z procesorem, który nie miał jeszcze oficjalnej premiery. Mianowicie mowa tutaj o Snapdragonie 632, który ma być ośmiordzeniowym układem. Do tego dojdzie 64 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej, 4 GB pamięci RAM, podwójny główny obiektyw aparatu, a także i tutaj cieszę się najbardziej wyświetlacz o przekątnej 5,99 cala, który ma działać w maksymalnej rozdzielczości Full HD+ to oznacza, że podobnie jak nowa generacji Xiaomi Redmi 5 tak i tutaj otrzymamy model z ograniczoną wielkością ramek wokół ekranu.

Telefon jak wspomniałem wcześniej miałby się pojawić w pierwszym kwartale bieżącego roku na sklepowych półkach w cenie sugerowane 1599 juanów co daje kwotę około 850 zł, doliczając do tego podatki w Polsce model ten będzie kosztował około 1200 zł.

Jak Wam się podoba taka koncepcja na nowy model z serii Redmi Note? Jesteście zainteresowani zakupem?

Źródło: gsmarena.com

More Stories
Android i malware