0

Przy testach Xiaomi Mi 6 narzekałem na kilka drobnych niedociągnięć, które można byłoby wyeliminować w przypadku pojawienia się następnej generacji flagowców chińskiego producenta. Wśród moich postulatów znalazło się między innymi bezprzewodowe ładowanie, z które do tej pory niezbyt często korzystałem, ale daje pewne uwolnienie od kabli. Dla tych, którzy są zainteresowani recenzją Xiaomi Mi 6 zapraszam pod ten link.

O tym, że Xiaomi chciałoby zaimplementować bezprzewodowe ładowanie w swoich telefonach wiemy od pewnego czasu, bowiem ta chińska marka dołączyła do konsorcjum Wireless Power Consortium, a teraz jeden z partnerów Xiaomi potwierdziło, że będzie dostarczać odpowiednie podzespoły, by Xiaomi Mi 7 mógł być ładowany bezprzewodowo. Oczywiście do oficjalnego potwierdzenia informacji przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać na konferencję Xiaomi, gdzie zostanie zapowiedziany nowy flagowiec.

Wy korzystanie z bezprzewodowego ładowania? Czy uważacie że jest to zbędny bajer bez przyszłości? Dajcie znać w komentarzach co na ten temat sądzicie.

Źródło: pocketnow.com

Xiaomi Redmi Note 5 jednak zadebiutuje na rynku?

Wcześniejszy wpis

TP-Link Neffos X1 Max – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android