1

Końcówka roku to gorący okres dla producentów smartfonów i ogólnie pojętych mobilnych technologii. Wszyscy chcą zdążyć przed żniwami czyli właśnie okresem świątecznym, dlatego też najwięcej premier zostało zaplanowanych jeszcze przed końcem roku. Jedną z nich jest Honor 7X, który właśnie debiutuje w Europie.

Honor 7X to telefon na pierwszy rzut oka bardzo przypominający nie tak dawno zapowiedzianego Huawei Mate 10 Lite. Sercem urządzenia jest autorski układ Kirin 659, 4 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 64 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Specyfikację uzupełnia wyświetlacz 5,93 cali, który pracować będzie z maksymalną rozdzielczością 2160×1080 pikseli, do tego mamy prawie bezramkowy ekran. Do naszej dyspozycji oddano podwójny główny aparat 16 Mpx i 2 Mpx. Z różnic między Huawei Mate 10 Lite jest kilka po pierwsze działa pod kontrolą starszej wersji Androida czyli Nougat 7.1, druga sprawa brak wyjścia USB typu C. Niestety Honor 7X podobnie jak Huawei Mate 10 Lite nie posiadają modułu łączności NFC.

Jednak to co szczególnie może się podobać w tym telefonie do cena. Huawei Mate 10 Lite w Polsce kosztuje dokładnie 1499 zł, natomiast Honor 7X będzie jeszcze tańszy, bowiem będzie można kupić już od najbliższego poniedziałku w sugerowanej cenie detalicznej ustalonej na poziomie 1299 zł. Cóż może to być jeden z najlepszych smartfonów do 1500 zł dostępnych oficjalnie w Polsce. Skusicie się na najnowszą propozycję od Huawei? Jak Wam się podoba Honor 7X?

Źródło: informacja prasowa

Xiaomi testuje Androida Oreo dla Xiaomi Mi A1

Wcześniejszy wpis

Xiaomi Redmi 5 i Redmi 5 Plus oficjalnie

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android