LG V35 debiutuje w Japonii

0

Do tej pory na rynku dostępne były dwie wersje LG V30, które różniły się między sobą jedynie ilością pamięci wewnętrznej. Tymczasem Koreańczycy przygotowali kolejną wersję tego modelu, która dostępna jest na rynku jako LG V35.

LG na targach IFA 2017 zaprezentowało dwie wersje flagowca: V30 oraz V30+, które jak już wspomniałem różnią się tylko pojemnością pamięci wbudowanej. Koreańczycy postanowili dorzucić do swojego portfolio jeszcze jeden wariant, którego cechą charakterystyczną jest obecność Androida 8.0 Oreo. Inną różnicą jest dodanie także zakresów łączności popularnych w Japonii. Wspominam o tym, gdyż omawiane urządzenie będzie sprzedawane właśnie na japońskim rynku.

Reszta specyfikacji LG V35 jest identyczna, jak w modelu V30. Urządzenie wyposażono w 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD+ i proporcjach 18:9. Matryca została wykonana w technologii POLED. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 835, który wspierany jest przez 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wbudowanej. LG V35 zasilany jest przez akumulator o pojemności 3300 mAh. Za jakość zdjęć odpowiada natomiast podwójny aparat główny 16 Mpx z f/1.6 OIS oraz PDAF, a także dodatkowy, szerokokątny o rozdzielczości 13 Mpx z przysłoną f/1.9. Na froncie znalazła się 5 Mpx kamerka z przysłoną f/2.2 do selfie i wideorozmów.

LG V35 nie trafi na polski rynek. Jego cena nie została jeszcze ujawniona.

Źródło: KDDI